فروش ویژه تابلو روان

قیمت ها شکست!!!

آخرین و پایین ترین قیمت را از ما بخواهید.

مشتریان گرامی توجه داشته باشند قیمت ها مشخص شده در سایت قیمت خرید تکی هست و برای تعداد و دریافت قیمت پایین تر میتوانند با شماره 09125781296 تماس حاصل فرمایند.

گروه صنعتی پیشگام طیف پیشرو در ارائه خدمات تابلو روان در کشور میباشد که توانسته در طول چندین سال سابقه کاری خود نظر بیش از 90 درصد مشتریان و نمایندگان فروش خود را جذب کند.

نکاتی مهم در انتخاب و خرید تابلو روان:

فاصله بین LED ها بسیار مهم هست و در کیفیت خروجی تابلو شما بسیار اهمیت دارد برخی سودجویان از عدم اطلاع مشتریان استفاده کرده و فاصله را قید نکرده و در انتها تابلو P20 به مشتریان ارائه میکنند که در نهایت نسبت به تابلو های P10 کیفیت پایین تری برخوردار هستند ارائه میکنند.

تعداد ماژولی که برای هر پاور استفاده میشود بسیار مهم هست پاور ها میتوانند تا 12 ماژول را ساپورت کنند اما از عمر و شدت نور آنها کاسته میشود که در سال های بعد متوجه خواهید شد.

مین برد مورد استفاده در فروش تابلو روان بسیار مهم میباشد مین برد های معمولی قابلیت نمایش انیمیشن و فیلم را ندارند و حداقل تفاوت قیمت آن با مین برد های معمولی 80 هزار میباشد.

قاب تابلو روان در ضخامت های مختلف و کیفت ساخت متفاوت میباشد که فقط توسط افراد پر تجربه در کار تابلو روان قابل تشخیص میباشد.

نوع ماژول ها همانطور که در عکس های زیر هم مشخص هست در قیمت تابلو روان تاثیر گذار هست بطور مثال ماژول های که با نام زئوس در بازار هستند قالبا در ابتدای کار هم دارای زیرش بوده و باید تعمیر گردند این در صورتی هست که در ماژول های 806 بسیار کم چنین اتفاقی رخ میدهد.

و بسیاری نکات دیگر که نمیتوان در اینجا همه آنها را توصیف کرد اما به چند نکته اشاره شد.

کار را به کاردان بسپارید —– ما بزرگترین نیستیم اما بزرگترین ها ما را بهترین ها میخوانند.

قیمت تابلو های تک رنگ

قیمت تابلو های رنگی

تلویزیون شهری
خرید تابلو چلنیوم

خرید تابلو چلنیوم

هزینه نصب هر تابلو ده درصد از قیمت کل تابلو میباشد و هزینه لوازم مورد استفاده برای نصب تابلو بر عهده مشتری میباشد.

مطالب مرتبط

0 دیدگاه
در گوگل محبوب کنید :

 

 

این سایت را محبوب کنید :